Feature

27 Bal 2017

Šeštadienio rytmetį aktyviausios Rokiškio, Rietavo, Utenos šeimos rinkosi į tradicinį LMSA sporto renginį ,,Aš, mama ir mano močiutė". Sveikiname dalyves ir nugalėtojas! Lauksime Jūsų ir kitais metais!

 

Skaityti daugiau...

17 Bal 2015

2015 m. gegužės 09 d. 11:00 val., Sabonio krepšinio centre (Pašilės g. 41) Kaune vyks žaismingas ir sportiškas renginys "Aš, mama ir mano močiutė"!

Pamėgtas ir tradicija tapęs renginys šiais metais svarbus ne tik savo koncepcija - šį kartą šventinėse (fiziškai nesudėtingose) estafetese taip pat dalyvaus ir garsių šeimų moterys!

Skaityti daugiau...

23 Bal 2014

Lietuvos Moterų Sporto Asociacija skatinanti šeimų fizinį aktyvumą laisvalaikiu, tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą kviečia į šeimos sporto festivalį ,,Aš, tėtė ir mama, kartu sportuojanti šeima“!

Kada? - 2014 m. balandžio 26 d.;

Kur? - Sabonio krepšinio centre, Pašilės g. 41;

Kelintą? - renginio pradžia 13.30, dalyvių registracija 13.00 val.

Nespėjai šiais metais užsiregistruoti? - neliūdėk. Šiais metais ateik pažiūrėti, o kitiems metams stebėk atsinaujinantį LMSA renginių kalendorių ir būtinai užsiregistruok. Laukiame visų Jūsų!

Skaityti daugiau...

13 Gegužė 2013

Norime padėkoti visiems dayvavusiems LMSA festyvalyje "Aš, mama ir mano močiutė - 2013". Tik dėl Jūsų mielieji turėjome puikią šventę. Labiausiai esame dėkingos šeimų moterims ir mergaitėms, kurios savo kovingumu, ištverme ir energija nustebino ne vieną žiūrovą.

Savo ir visų dalyvavusių rezultatus galite pasižiūrėti čia.